aaaaa
CONNECTED COOKİNG
CONNECTED COOKİNG

ConnectedCooking, profesyonel mutfaklar için en modern ağ bağlantı çözümüdür. İster tek ister birden çok RATIONAL üniteniz olsun, ConnectedCooking size yepyeni ve rahat uygulama olanakları sunar. Bunun için yapmanız gereken tek şey RATIONAL ünitenizi ağa bağlamaktır.Son derece rahat ve tamamen otomatik.

ConnectedCooking karşısında heyecana kapılmamanız imkansız. 

Zahmetli işlerin üstesinden kolayca gelebilecek, ihtiyacınız olduğu her an destek alabilecek ve işletmenizde gereken güvenliği elde edebileceksiniz. İster SelfCookingCenter®, ister CombiMaster® Plus olsun, ConnectedCooking sayesinde her şey her zaman elinizin altında.

>Bilgi Mesajları: Cihazlarınızda ve cihazların içinde neler olduğu hakkında bilgi mesajları alın. Yükleme, tamamlanma veya servis uyarisi gibi işlemler hakkinda gerçek zamanli olarak bütün bilgiler, istediğiniz yere otomatik olarak gönderilir.

>Uzaktan Erişim: Uzaktan erişi sayesinde, ağa bağli bütün ünitelerinizi akilli telefonunuzdan veya PC'nizden kolayca yönetebilirsiniz. Cihazda yapilmiş olan ayarlari ayrintili olarak görüntüleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Cihaza genel bakiş bölümünde, kalan pişirme süresi ve mevcut pişirme haznesi iklimlerine göre, bir malzemeyi hangi cihaza ekleyebileceğinizi veya ilk serbest kalacak cihazin hangisi olduğunu kolayca tespit edebilirsiniz.

>Pişirme Programlarinin Aktarilmasi ve Yönetilmesi: Pişirme programlarinin cihazlara dağitilmasi ConnectedCooking ile çocuk oyuncaği kadar kolaydir. Hangi pişirme programlarini hangi cihazlara uygulamak istediğinizi seçersiniz, olur biter.

>Yazilim Güncellemeleri: Cihazlarinizin yazilimini çabucak ve kolayca en son teknolojiyle uyumlu duruma getirebilirsiniz. Güncelleştirmeler size daima ücretsiz ve otomatik olarak sunulur. Yeni RATİONAL cihazlari edindiğinizde, kişisel cihaz ayarlarinizi yeni cihaza çabucak aktarabilirsiniz. Böylece, cihazlarinizin hepsindeki ayarlarin daima tam istediğiniz gibi olmasini garantilemiş olursunuz. ConnectedCooking, yaz ve kiş saati ayarlarinizi bile sizin yerinize otomatik olarak yapar.

>Gösterge Paneli: ConnectedCooking kullanicisina tek ekranda tüm cihazlarin özetini görüntüleme imkani sağlar. Buradan cihazlarin çevrimiçi durumlari, HACCP uyumluluğu ve servis durumuyla birlikte kullanimla ilgili ölçüm rakamlari, temizleme detaylari ve en sik kullanilan programlar görüntülenebilir. 

ConnectedCooking'e hemen ücretsiz bağlanmak için tiklayin.. 

 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- RASYOTEKNİĞİN SUNDUĞU AVANTAJLAR
- RASYOTEKNİK HANGİ HİZMETLERİ SUNUYOR
- SERVİS PAKETLERİ
- RATIONAL ServicePlus
 
 
Pro WEB