aaaaa
RASYOTEKNİĞİN SUNDUĞU AVANTAJLAR
RASYOTEKNİĞİN SUNDUĞU AVANTAJLAR>Her gün işletim güvenliği
>Yatırımınızın değerini korur
>Ölçülebilir derecede daha yüksek kullanım güvenliği
>Üniteleriniz için daha uzun kullanım ömrü
>Hesaplanabilen sabit işletim giderleri

   
       
7/24 servis hizmeti:
24 saat - haftada 7 gün. Aradığınız her saatte Rasyoteknik sizi 24 saat boyunca desteklemeye hazırdır. Kolaylığınız için. 
Marin servis hizmeti:
Güvenli limanınız.Parçalar ve erişim kısıtlamaları gibi özel gereksinimlerin bilinmesi esastır. Rasyoteknik marine özel cihazlar için eğitilmiş ve donatılmıştır. Böylece ihtiyaçlarınız için en iyi hizmeti kullanabilirsiniz.
 
Sertifikalı kurulum:
Rasyoteknik standartlarına göre profesyonel kurulum sayesinde ilk günden itibaren optimum performans. Rasyoteknik şeffaf, hızlı ve kişiselleştirilmiş kurulum çözümleri sunar.

 Servis Bakım Paketleri:
Rayoteknik standartlarına göre maksimum operasyonel güvenilirlik için özel servis çözümleri. Bireysel teklifiniz için lütfen Servis Ortağınıza başvurun.


       
    
       
Gaz üniteleri konusunda uzmanınız:
Rasyoteknik RATIONAL gaz ekipmanı konusunda eğitilmiştir. Özel ölçüm ekipmanları ile donatılmış ve stokta özel servis parçalarını bulundurmaktadır. ConnectedCooking ile uzaktan servis desteği:
ConnectedCooking ile uzaktan servis daha da hızlı ve daha yüksek düzeyde destek sunar. Radyoteknik ayrıca, profesyonel mutfaklar için en son ağ çözümüne bağlantı konusunda size yardımcı olur. ConnectedCooking.com adresinden ilham alın. 
Temizlik ve bakım ürünleri ile ilgili destek:
Cihazlarınızın optimum temizliği ve bakımı, cihazlarınızın temiz, hijyenik, parlakl ve sağlıklı olmasını güvence altına alır. Rasyoteknik orijinal temizlik ürünleri sunar ve temizlik ve bakım talimatlarıyla sizi destekler. Böylece yatırımınızı en iyi şekilde uzun yıllar koruyabilirsiniz.
  
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- RASYOTEKNİK HANGİ HİZMETLERİ SUNUYOR
- SERVİS PAKETLERİ
- RATIONAL ServicePlus
- CONNECTED COOKİNG
 
 
Pro WEB