aaaaa
RASYOTEKNİK HANGİ HİZMETLERİ SUNUYOR
RASYOTEKNİK HANGİ HİZMETLERİ SUNUYOR

RATIONAL CookingLive

Şeflerimizle birlikte pişirin ve mutfağınızdaki günlük işlerinizde Rasyotekniğin hangi avantajları kazandıracağını görün.Danışmanlık

Mutfağınızın kendine özgü şartlarını göz önünde bulunduran bir danışmanlık hizmeti mi istiyorsunuz? Bir an önce sırtınızdan para kazanmayı düşünmek yerine sizin için gerçek çözümler geliştirdiğini hissettiğiniz bir hizmet mi? O zaman Rasyoteknik’le çok rahat edeceksiniz. Birlikte size en uygun çözümü geliştiriyoruz.

Planlama

Size planlama konusunda da destek olur ve mutfağınızda yapılacak tadilat ve yeniliklerle ilgili öneriler getiririz. Satın almadan önce ünitelerimizi bir süre kendi mutfağında denemek isteyenlere bu olanak sağlanmaktadır. Bizi aramanız yeterli: +90 216 324 88 77.

Yerinde özel eğitim

Mutfak ekibinize cihazların nasıl çalıştığını, özel ihtiyaçlarınıza göre en iyi şekilde nasıl kullanılacağını göstermek için mutfağınıza geliriz.

Academy RATIONAL

Sadece bizde eğitim daima fiyata dahildir. SelfCookingCenter® ve CombiMaster® Plus için temel seminerlerimize katılın. Ayrıca, seçilen özel konularda ücretli etkinlikler de sunuyoruz. Bu etkinliklerde, SelfCookingCenter® ünitenizi işletmenizde optimum şekilde nasıl kullanabileceğinizi öğrenir ve işletmenizde düzenleyebileceğiniz etkinlikler veya çekici bir menü için yeni olanakları keşfedersiniz.

Yazılım güncelleştirmeleri

Yazılım güncellemeleri RATIONAL’de tamamen ücretsizdir: Pişirme araştırmalarımızın sonucunda elde edilen en son bilgilerden yararlanırsınız. Bu sayede SelfCookingCenter® ünitenizi her zaman güncel durumda tutabilirsiniz. RATIONAL ConnectedCooking sayesinde güncellemeler otomatik olarak yapılır.

RATIONAL ConnectedCooking

Profesyonel mutfaklar için internet platformu. Cihazlarınızı kolayca ağa bağlayın. Kolay cihaz yönetimi, akıllı telefonla uzaktan kumanda, pişirme programlarınızın kolayca aktarılması ve yönetimi veya otomatik HACCP belgelendirme gibi sayısız ek fonksiyondan yararlanmaya hemen başlayın. Kapsamlı tarif veri tabanındaki, tek tıkla cihazlarınıza kolayca yükleyebileceğiniz binlerce uluslararası tariften ilham alın. Mutfağınızın optimizasyonuna yönelik birçok uzman ipucu, öneriler ve videolar bu hizmeti tamamlar.

Bütün bunlara elbette mobil uygulama yardımıyla cep telefonunuzdan da erişebilirsiniz. Uygulama, en üst düzeyde güvenlik standartlarına uygundur. Ücretsiz kayıt yaptırmanız yeterlidir. Bütün avantajlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz: ConnectedCooking.com

ChefLine®

Uygulamalar veya tarifler hakkındaki sorularınız için size telefonda danışmanlık hizmeti vermeye hazırız. Yılın 365 günü şefler arasında hızlı ve kolay iletişim. ChefLine® destek hattına +90 5306 664210 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

RATIONAL servis ortakları

SelfCookingCenter® ünitelerimiz güvenilir ve uzun ömürlüdür. Yine de teknik sorunlarla karşılaşırsanız RATIONAL servis ortakları size hızlı şekilde yardımcı olur. Garantili yedek parça temini ve hafta sonu acil yardım hizmeti de dahildir.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- RASYOTEKNİĞİN SUNDUĞU AVANTAJLAR
- SERVİS PAKETLERİ
- RATIONAL ServicePlus
- CONNECTED COOKİNG
 
 
Pro WEB