CONNECTED COOKING

geri dön

HIZLI ERİŞİM

ConnectedCooking, profesyonel mutfaklar için en modern ağ bağlantı çözümüdür. İster tek ister birden çok RATIONAL üniteniz olsun, ConnectedCooking size yepyeni ve rahat uygulama olanakları sunar. Bunun için yapmanız gereken tek şey RATIONAL ünitenizi ağa bağlamaktır.Son derece rahat ve tamamen otomatik.

ConnectedCooking karşısında heyecana kapılmamanız imkansız. 

Zahmetli işlerin üstesinden kolayca gelebilecek, ihtiyacınız olduğu her an destek alabilecek ve işletmenizde gereken güvenliği elde edebileceksiniz. İster SelfCookingCenter®, ister CombiMaster® Plus olsun, ConnectedCooking sayesinde her şey her zaman elinizin altında.

>Bilgi Mesajları: Cihazlarınızda ve cihazların içinde neler olduğu hakkında bilgi mesajları alın. Yükleme, tamamlanma veya servis uyarısı gibi işlemler hakkında gerçek zamanlı olarak bütün bilgiler, istediğiniz yere otomatik olarak gönderilir.

>Uzaktan Erişim: Uzaktan erişim sayesinde, ağa bağlı bütün ünitelerinizi akıllı telefonunuzdan veya PC'nizden kolayca yönetebilirsiniz. Cihazda yapilmiş olan ayarlari ayrıntılı olarak görüntüleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Cihaza genel bakış bölümünde, kalan pişirme süresi ve mevcut pişirme haznesi iklimlerine göre, bir malzemeyi hangi cihaza ekleyebileceğinizi veya ilk serbest kalacak cihazın hangisi olduğunu kolayca tespit edebilirsiniz.

>Pişirme Programlarinin Aktarilmasi ve Yönetilmesi: Pişirme programlarının cihazlara dağıtılması ConnectedCooking ile çocuk oyuncağı kadar kolaydır. Hangi pişirme programlarini hangi cihazlara uygulamak istediğinizi seçersiniz, olur biter.

>Yazilim Güncellemeleri: Cihazlarınızın yazılımını çabucak ve kolayca en son teknolojiyle uyumlu duruma getirebilirsiniz. Güncelleştirmeler size daima ücretsiz ve otomatik olarak sunulur. Yeni RATIONAL cihazları edindiğinizde, kişisel cihaz ayarlarınızı yeni cihaza çabucak aktarabilirsiniz. Böylece, cihazınızın hepsindeki ayarların daima tam istediğiniz gibi olmasını garantilemiş olursunuz. ConnectedCooking, yaz ve kiş saati ayarlarınızı bile sizin yerinize otomatik olarak yapar.

>Gösterge Paneli: ConnectedCooking kullanıcısına tek ekranda tüm cihazlarin özetini görüntüleme imkanı sağlar. Buradan cihazlarin çevrimiçi durumları, HACCP uyumluluğu ve servis durumuyla birlikte kullanımla ilgili ölçüm rakamları, temizleme detayları ve en sık kullanılan programlar görüntülenebilir. 

ConnectedCooking'e hemen ücretsiz bağlanmak için tıklayın.. 

 
 
Ana Sayfa   Kurumsal   Galeri   Hizmetler   İletişim   Servis Bölgeleri   Ürünler   Etiketler